موفقیت با قدرت فکر

لطفا چند لحظه تامل كنيد،نه چيزى ببينيد،نه چيزى بشنويد،و نه درخواستى داشته باشيد،لطفا مواقعى زندگى را فقط زندگى كنيد…وقتى كه تمركزتان را از مشكلات بر مى داريد،به كاعنات اجازه مى دهيد پيرامون راه حل ها بگردند،و راهى براى تحقق اهدافتان پيدا كنند…

هر چه را ذهن بتواند مجسم کند، می‌تواند خلقش هم بکند. آن‌چه را که ذهن ببیند، احساس کند، تصور نماید و باور کند به ضمیر ناخودآگاه منتقل می‌شود که در این زمان با نیروهای جهانی ارتباط برقرار کرده تا واقعیت شما را با تمرکز بر تجسم ضمیر خودآگاه ایجاد کند.

به خاطر داشته باشید که تجسم تنها برای عینیت یافتن کافی نیست. قدرت تجسم، و همچنین قدرت و قابلیت کار کردن برای رسیدن به هدف لازم است.

شما وقتی می‌توانید به خواسته‌تان برسید که: 1- ذهن خود را به روی موفقیت باز کنید؛ 2- خود را از تمام فکرهای محدودیت‌زا رها سازید.

محدودیت‌ها و شرایط کنونی زندگی شما خیلی مهم نیستند، چون وقتی که تصمیم بگیرید رفتارها و افکارتان را تغییر بدهید، و همچنین شروع کنید به بدون محدودیت فکر کردن، جهت زندگیتان کم‌کم تغییر می‌کند. بیشتر روی امکانات موجود و فرصت‌ها تمرکز كنید و افکارتان را در مورد باورتان نسبت به خود گسترش دهید.

برای رسیدن به موفقیت این‌طور برنامه‌ریزی کنید:

1- تصاویر “مدل” خود را به‌طور مدام و مکرر کامل کنید. مقصود از مدل این است که چه کسی می‌خواهید بشوید، و همچنین چه کارهایی می‌خواهید انجام بدهید. برای این منظور مجله‌هایی را بخوانید که شامل داستان‌ها و تصاویر زندگی مطلوبتان باشد.

2- زندگی‌نامه افراد موفق را بخوانید. هم‌زمان شروع کنید به خواندن کتاب‌های توسعه فردی که شامل نمونه‌هایی از زنان و مردانی باشد که برای خود هدفی را تعیین کرده، بر مشکلات و سختی‌ها پیروز شده، و سرانجام به هدف خود رسیده‌اند.

3- مدام به خودتان تاکید کنید. در هر جایی که هستید، وقتی را برای تمرکز اختصاص دهید، “چشمانتان را ببندید” و یک تصویر ذهنی واضح از هدف تعریف کنید. سپس به خود بگویید و وانمود کنید که به آن دست یافته‌اید.

4- قبل از خواب، بعد از بیدار شدن، موقع غذا خوردن و خلاصه در هر زمانی، ذهن خود را با افکار انرژی‌بخش و مثبت تغذیه کنید. هیچ شانسی به هیچ فکر منفی ندهید!

افکار بسیار نیرومندند. نسبت به فکرهایی که وارد ذهنتان می‌شوند آگاه باشید، به مثبت‌ها اجازه ورود بدهید و هرگز منفی‌ها را نپذیرید. ذهن خود را به روی فرصت‌ها بگشایید و هرگز از امتحان کردنشان نترسید. اگر موفق نشدید به آن به چشم یک درس نگاه کنید و هیچ وقت دست از تلاش نکشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.